Něco o mně

Proč se můžete spolehnout právě na mě?


Jmenuji se Miloš Sapák a počítačům jsem zasvětil skoro celý svůj život. Už jako malý kluk jsem řešil různé problémy v IT, a tak jsem vůbec neváhal, co jít studovat  Ano, informační technologie mě úplně pohltily a po škole už to bylo úplně jasné, spravoval jsem velké sítě i jednotlivé počítače, dohlížel na servery, pomáhal nešťastným uživatelům, kteří zapomněli heslo, přišli o cenná data, nebo třeba vylili víno do počítače... Žádná počítačová výzva pro mě nebyla malá. Pochopil jsem, co potřebují velké firmy se stovkami počítačů a několika servery i samostatní uživatelé, kteří žijí v domácnosti plné elektroniky, které vůbec nerozumí. Zjistil jsem, že mě velmi naplňuje práce s lidmi i počítači a chci být mezi nimi dobrým prostředníkem. Stále se vzdělávám, zdokonaluji a každá zkušenost je pro mě obohacující. A jsem si jist, že lidé to poznají a vždy ocení.

​Myslím si, že lidé, jejichž práce je zároveň jejich celoživotním koníčkem a největší zálibou, kteří se stále zdokonalují a pozorně sledují nové trendy, ti, kteří dokáží trpělivě a přitom odborně pomoci svým klientům, jsou ti správní spojenci pro všechny, kteří se necítí ve světě počítačů jako ryba ve vodě.

Pokud hledáte pečlivého a zodpovědného člověka, který se postará o Vaši síť i počítače a na kterého se budete moci kdykoliv obrátit, určitě Vás nezklamu.

Váš Miloš Sapák

Co mám za sebou

  • 5 let IT praxe v oboru dopravy
  • 16 let praxe ve zdravotnickém a nemocničním prostředí jako správce informačních technologií
  • Správa a realizace IT v soukromých firmách i státních organizacích.
  • Správa IT v zubních ordinacích, obvodních lékařů, právních kanceláří, realitní společnosti, autodopravy, stavební společnosti,  restauracích, hotelů, finančních institucí, domácnosti a další.
  • Mnoho spokojených klientů, kteří se na mě s důvěrou obracejí.
  • Orientace v účetnictví a firemních procesech .
  • Mnoho certifikací a vzdělávacích akcí.

Něco málo z mé sbírky

MIloš Sapák - Profisap.cz
© Copyright by Miloš Sapák 2020 | All rights reserved.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!